Alica Lichancová majsterkou Európy v triathle.

V španielskej Barcelone sa v týchto dňoch, 22.-25.septembra 2021, konajú ME v biathle, triathle a laser run-e. Slovensko reprezentujú naši pretekári v zložení Alica Lichancová - seniorky, David Matejov a Tomáš Krompaský - juniori, Ronald Štofan, Veronika Devečková a Linda Sýkorová - dorastenci. Hneď v prvý deň súťaží sme získali dve medaile. Majsterkou Európy sa stala v triathle Alica Lichancová. Druhú medailu, bronzovú, získala v triathle Veronika Devečková. Gratulujeme !!! a tešíme sa na ďalšie súťaže, mix štafety a laser run.

V ďalších dňoch súťaže pokračovali v Laser run-e. Najlepší výsledok dosiahla Alica Lichancová, ktorá sa stala seniorskou vicemjsterkou Európy. Pekné umiestnenie vo svojej vekovej kategórii dosiahla aj Veronka Devečkvá, ktorá sa umiestnila na 5. mieste.